18-річна боксерка з Прикарпаття привезла срібло з Чемпіонату Європи

news-image: 18-річна боксерка з Прикарпаття привезла срібло з Чемпіонату Європи
Жителька Сільця Марія Кривоніс стала срібною призеркою Чемпіонату Європи 2019 року з боксу серед молоді.

Змагання відбувалися протягом 1-10 вересня у м. Софія (Болгарія) і налічували 399 учасників з 37 країн Європи, інформує Ямницька ОТГ. Об этом сообщает acid.in.ua со ссылкой на СМИ.

Українській збірній вдалося привезти додому комплект із дев’яти нагород, і одна з них – здобуток представниці жіночої збірної – Марії Кривоніс у ваговій категорії 81+. Дівчина провела три поєдинки: з представницями Румунії та Іспанії бої завершила достроковими перемогами, а у фіналі поступилася представниці Туреччини, посівши друге місце.

Вісімнадцятирічна Марія Кривоніс займається даним видом спорту близько трьох років. Дівчина ніколи не сподівалася, що доля скерує її життєвий шлях саме у цьому напрямку.

Цікава пропозиція спробувати себе у жіночому боксі з’явилася випадково, під час зустрічі зі своїм майбутнім тренером на фігурному катанні. Від тоді спортивне хобі не лише переросло у щось значно більше, але зуміло принести їй чималі досягнення. Марія відвідує секцію боксу в Школі вищої спортивної майстерності м. Івано-Франківськ і вже встигла взяти участь у багатьох змаганнях на всеукраїнському рівні. Талановита спортсменка здобуває економічну освіту в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, встигаючи при цьому поєднувати навчання з улюбленими тренуваннями. За словами Марії, щоразу перед поєдинками найбільше хвилюються її батьки, проте саме вони є найбільшою підтримкою та опорою для юної віце-чемпіонки.

“Протягом останнього десятиріччя жіночий бокс офіційно вважається олімпійським видом спорту, і вже від тоді показав себе у якнайкращих проявах, адже сьогодні, як бачимо, у боксі дівчата нічим не поступаються хлопцям, демонструючи динамічну красиву гру та високі результати”, – наголосив Маріїн тренер Сергій Данилів.

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/18-richna-bokserka-z-prykarpattya-pryvezla-sriblo-z-chempionatu-evropy.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя