Загарбники й далі перешкоджають ремонтові мосту у Станиці Луганській. ФОТО

Об этом сообщает newsoboz.in.ua со ссылкой на СМИ.

Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє, що українська сторона проводить підготовчі роботи з обладнання майданчика для встановлення важкої будівельної техніки біля зруйнованої частини мосту.

Зокрема, представники ТОВ "Флангер" проводили роботи із розширення узбіччя дороги в напрямку моста, а саме: повністю заасфальтували ліве узбіччя дороги (до 800 м) у напрямку зруйнованого мосту. Також, провели підготовчі роботи із розширенню правої частини узбіччя дороги (покладено щебінь протяжністю до 600 м) у напрямку зруйнованого мосту.

Оперативно-піротехнічний підрозділ ДСНС України проводив роботи з обстеження ділянки місцевості для технологічної дороги, із метою забезпечення під’їзду до зруйнованої частина мосту.

Українська сторона продемонструвала СММ ОБСЄ свою готовність до запланованих робіт із відновлення мосту.
Незаконні збройні формування РФ не виконали взяті на себе зобов’язання щодо демонтажу фортифікаційних споруд на ділянці розведення №1, а саме: не виведено особовий склад, який здійснює постійне чергування у формі зразка РФ із нарукавними нашивками синього кольору, так званого СЦКК, та не прибрані фортифікаційні споруди, як безпосередньо на мосту (синій кунгі з логотипом СЦКК), так і за мостом (бетонні споруди – вогневі точки).

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1568121207-zagarbniki-y-dali-pereshkodzhayut-remontovi-mostu-u-stanitsi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя