На Дніпропетровщині голову сільської ради та її спільницю викрито на хабаріПосадовиця вимагала 70.000 гривень за отримання в оренду земельної ділянки для розміщення об’єкту торгівлі.
Правохоронні органи розпочали кримінальне провадження за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди головою сільської ради та її спільницею. Об этом сообщает ax-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.Встановлено, що у липні 2019 року до голови однієї з сільських рад області звернувся громадянин з метою отримання в оренду земельної ділянки для розміщення об’єкту торгівлі. Так, посадовиця через посередницю повідомила, що для прийняття позитивного рішення виконавчим комітетом сільської ради про надання у тимчасове платне користування території, чоловікові необхідно надати неправомірну вигоду у розмірі 70.000 гривень.


6 вересня під час одержання першої частини неправомірної вигоди у сумі 35.000 гривень зловмисниць було викрито правоохоронними органами.


Наразі досудове розслідування триває. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру у скоєнні вказаного злочину та обрання запобіжного заходу.
Джерело статті: “http://www.litsa.com.ua/show/a/47590”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя