Госпітальні капкани

19 травня 2017 року Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров’я було проведено круглий стіл на тему: "Створення госпітальних округів в Україні: проблеми та шляхи вирішення".

Результат пошуку зображень за запитом "Створення госпітальних округів в Україні"

Головна причина зібрання — численна кількість звернень та скарг, спричинених однією постановою КМУ від 30.11.2016 р. N932 "Про порядок затвердження госпітальних округів". Такого обсягу скарг секретаріат Комітету з питань охорони здоров’я не отримував, мабуть, за всю історію свого існування. Понад півсотні листів, сотні підписів — від десятків народних депутатів України, представників органів місцевого самоврядування (обласних, районних, міських рад), громадських організацій, колективів закладів охорони здоров’я та громадян із різних регіонів країни щодо критичної ситуації, яка склалася навколо формування госпітальних округів.

Читайте також: Влада під виглядом "реформ" здійснює геноцид української нації, — Юлія Тимошенко. ВІДЕО

Така поведінка вищого керівництва профільного міністерства по нехтуванню і невиконанню доручень Прем’єра підриває інституційність держави, повагу до влади і створює прецендент втрати владою контролю над власною країною.

За результатами заходу переважна більшість учасників висловилася за скасування діючого порядку створення госпітальних округів. Було підкреслено, що формування госпітальних округів можливе тільки за умови розробки необхідної нормативно-правової бази і лише після проведення адміністративно-територіальної реформи. Це рішення знайде своє відображення у резолюції, яку Комітетом буде підготовлено та направлено членам Уряду та органам виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сподіваюсь, що реакція з боку Уряду не змусить на себе чекати. Треба чітко розуміти, що від людей, загнаних у капкани госпітальних округів не варто очікувати ні поваги, ні підтримки на наступних виборах, ні виконання законів і шкідливих постанов, а це означає — не тільки колапс системи охорони здоров’я в Україні, а й повну руйнацію державних інституцій!

Ольга БОГОМОЛЕЦЬДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1496262228-gospitalni-kapkani.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя