Міська влада і далі планує перенести дитячу поліклініку на вулицю Каракая

Міська влада і далі планує перенести дитячу поліклініку на вулицю Каракая

Якщо цього не вдасться зробити, то в міському бюджеті вже передбачили 700 тисяч гривень на ремонт теперішнього приміщення поліклініки.


Таку відповідь у Калуській міській раді дали на петицію «Будівництво дитячої лікарні разом із дитячою поліклінікою, або перепрофілювання іншого приміщення для цих цілей». Ця петиція нещодавно назбирала 150 електронних підписів потрібних для того, щоб на неї відповіла міська влада.


Зокрема міська влада пише, що «вирішення цього питання перебуває на порядку денному виконавчого комітету міської ради як першочергове. На сьогоднішній день ми перебуваємо в стадії переговорного процесу з Калуською районною радою щодо переселення поліклініки в районну лікарню, що на вул. Каракая, 25 (створена відповідна комісія, інспектуються приміщення тощо). Є всі підстави сподіватися на позитивний результат найближчим часом, бо всі сторони переконані, що розміщення дитячої поліклініки у вищезгаданому закладі – оптимальне рішення для мешканців міста та району.


В разі незгоди сторін – питання дитячої поліклініки невідкладно буде вирішуватись шляхом капітального ремонту приміщення, в якому розташована поліклініка на сьогоднішній день.


Додатково інформуємо, що кошти для ремонтних робіт передбачені в бюджеті міста в обсязі 0,7 млн.грн.».


Нагадаємо, наприкінці квітня питання дитячої поліклініки піднімали на сесії Калуської міської ради. Тоді міський голова Калуша Ігор Матвійчук заявив — "Якщо впродовж місяця це питання не буде вирішено, то ми розпочнемо ремонт у приміщенні на вул. Будівельників".

Раніше, у березні 2017 року, петиція про незадовільний стан поліклініки вже назбирувала 150 підписів. Тоді міська влада відповіла, що причинами нарікань калушан окрім ремонту також є те, що поліклініці не вистачало лікаря-отоларинголога.


Джерело статті: “http://www.kalushfm.com.ua/index.php/novini/item/6810-miska-vlada-i-dali-planuie-perenesty-dytiachu-polikliniku-na-vulytsiu-karakaia”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя